МАНІКЮРПЕДИКЮРНАРОЩУВАННЯ КОРЕКЦІЯ ПОКРИТТЯ ГЕЛЬ ЛАКОМ
FISH SPAПАРАФІНОТЕРАПІЯФРЕНЧ ЧИСТКАРОЗПИСКУРСИ МАНІКЮРУ

Покриття гель-лаком у Хмельницькому - це дуже популярний вид манікюру, але просто нанести покриття щіточкою на нігті буде не достатньо! Для того щоб гель-лак ідеально закріпився на нігтях, потібно виконати цілий процес. Спочатку наноситься "база", після чого на кожний ніготь майстер по черзі наносить щіточкою тоненький слой гель-лаку. Також кожний ніготь потрібно пропекти в ультрафіолетовій лампі. Якщо ці всі пункти виконати бездоганно, то Ваш манікюр буде триматись дуже довго... Саме це є основним критерієм підбору майстрів салону Hellas. Тільки кваліфіковані майстри які отримали сертифікати і пройшли навчання працюють у нашій студії.

Студія манікюрного мистецтва Hellas використовує лише найкращі матеріали, серед яких світовий бренд Kodi. У нас представлена вся лінійка гель-лаків Kodi, тому Ви зможете обрати будь-який колір під Ваше плаття чи модний клатч. Серед ламп для запікання було вирішено також обрати бренд Kodi з лінійки світодіодних ламп. За допомогою такої лампи ми можемо гарантувати клієнту надійність пропікання лаку і надати гарантію на зроблену роботу.

Гель-лак Kodi у Хмельницькому ми закупляємо тільки у офіційних представників, які мають сертифікати відповідності та оригіналу.

Записатись на манікюр та покриття гель лаком можна за телефоном вказаним на нашому сайті
Контакти
Хмельницький, Озерна, ТЦ Агора (прикасова зона)
38 (068) 536-7777
© 2015 hellas.com.ua